alexa verify

Tolgahan Sayışman, eşinin estetikleri hakkında konuştu

Tolgahan Sayışman, eşinin estetikleri hakkında konuştu
Giriş Tarihi: 16.04.2018 09:16 0

Afrika seyahatinden sonra önceki gün Etiler'de görüntülenen Tolgahan Sayışman muhabirlerin sorularını cevapladı.

Haber: - Adem Terzi çıkışı ayak üstü gazetecilerle sohbet eden Sayışman, “Orada dizileri ilgiyle izliyorlarmış. Ülkemizin tanıtımı açısından da çok güzel olduğunu düşünüyorum. Ben açıkçası bu kadar yoğun bir ilgi beklemiyordum” dedi.

‘Orada büyük ilgi gördünüz, neler yaşadınız?’ sorusuna Sayışman, “Çok güzeldi, çok pozitifti, oradaki insanlar çok güler yüzlüydüler, çok sıcakkanlıydılar. Onların sevgilerine layık olmaya çalıştım.” dedi.

“SANKİ YÜZ NAKLİ YAPILMIŞ”

‘Afrika'ya giderken korkmadınız mı?’ sorusuna Sayışman, “Ben Afrika’ya giderken de emin misin falan dediler. Niye gitmeyeyim Afrika’ya? Oradaki insanlar ne kadar güzel… Dediğim gibi ülkemizi en iyi şekil de temsil ettim” ‘Boynunuzdaki yüzüğün anlamı nedir?’sorusu karşısında Sayışman, “O benim evlilik yüzüğüm, daha doğrusu Almeda'nın rahmetli babasının evlilik yüzüğü” dedi.‘Eşinizle ilgi çıkan haberler var değişimle alakalı estetik yaptırdı…’ sorusuna ise Sayışman, “Eşimin burun estetiği var. İki kere burnundan estetik geçirdi. Başka da bir estetiği yok. Herkes her konu hakkında konuşuyor. İnsanların ağzı torba değil büzesiniz o da zaten bunu saklayan bir insan değil, 13-15 yaşındaki fotoğrafları gündeme getirildiği için o da bir şey söylemiyor. İşin aslı bu, burun estetiği var ama sanki yüz nakli yapılmış gibi muamele gösteriliyor” dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90