TIC 600*160
TİC Haber Kule - Sağ
  • Magazin

Victoria Beckham zayıflık sırrını açıkladı

Zayıflığıyla hem magazin basınına konu olan hem de ailesini endişelendiren Victoria Beckham, en büyük sırrını açıkladı.
Victoria Beckham zayıflık sırrını açıkladı
İnternet Haber Servisi - Birçok meslektaşının aksine her gün bir kaç saatini spor salonunda geçiren Beckham aşırı zayıflığının nedenini "Herhangi bir dergide fotoğraflarım yayınlandığında bunların photoshop uygulamasına gerek duymasını istemiyorum." diyerek açıkladı.

Beckham genç kızları sıfır bedene özendirdiği için eleştiriliyor. Başta eşi David Beckham olmak üzere ailesi ve yakın çevresi onun aşırı zayıflığı nedeniyle aşırı endişeli.

Victoria Beckham ise tüm bunlara aldırmıyor ve katı bir rejim uygulayıp her gün spor salonunda saatler geçiriyor.

Victoria Beckham sabah aç karnına iki yemek kaşığı elma sirkesi içtiğini söyleyen Victoria Beckham'ın, akşamları da kahve çekirdeği çiğnediği ortaya çıktı.

Modacıya yakın bir kaynak, "Davetlerde kahve çekirdeği çiğniyor. Böylece sabahları daha rahat uyanıyor." açıklamasını yaptı.

Her zaman spor ve egzersize zaman ayırmaya çalışan Victoria Beckham, yine de kendini çok sıkmamaya zaman zaman ara vermeye dikkat ediyor.

Anneliğin en sıkı egzersiz olduğunu ifade eden Beckham, evin içinde asla oturmadığının hep çocuklarının peşinden koştuğunu itiraf ediyor.

Sağlıklı bir cildin sırrı tabiki de su! Victoria Beckham yeterli su içmeye çok özen gösteriyor, yanında hep su şişesi taşıyan Beckham, kusursuz cildinde biraz daha parlaklık istediğinde için balık yağı ve hindistan cevizi yağını tercih ediyor.

TIC Detay Altı
Yorum Yazın