alexa verify

Acun Ilıcalı bombaları ardı ardına patlatıyor

Acun Ilıcalı bombaları ardı ardına patlatıyor
Giriş Tarihi: 22.04.2019 11:46 Güncelleme Tarihi: 22.04.2019 11:44 0

Show Tv'de Survivor sunuculuğu yaparken yıldızı parlayan Ilıcalı artık kendi kanalına sunucu transfer ediyor.

Haber: - Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yakın zamanlarda bombalarımız olacak açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamadan günler sonra Ilıcalı, Doğan Grubu'nun el değiştirmesiyle işine son verilen Beyazıt Öztürk'ü TV8 ekibine katarak bahsettiği bombalardan birini patlatmak istiyor.

Ilıcalı bir çok ülkede Survivor prodüksiyonu yapması sebebiyle son zamanlar da diğer programlarına çok zaman ayıramıyordu.

O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz gibi programları Türkiye'de tv sektörü yayıncılığa kazanan Acun, kişisel programının yoğunluğu sebebiyle yarışmaları yönetebilecek bir moderatör arayışındaydı.

Kısa süre önce O Ses Türkiye'de yerini Jess Molho'ya bırakan Acun, Beyazıt Öztürk'ü O Ses Türkiye ekibine dahil ederek, Molho'yu Yetenek Sizsiniz sunuculuğuna getirme ihtimali üzerinde duruyor.

Beyazıt Öztürk moderatör mü, jüri mi olacak?

Acun Ilıcalı konuyla ilgili açıklama yaparken; “Beyaz hem moderatör hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan onun O Ses Türkiye ailesine katılması. Beyaz Türkiye’nin en önemli isimlerinden birisi. Onun bu yıl O Ses Türkiye’ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor.” dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90