DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Medya

Aynı rolle 2 farklı dizide

Çıkardığı kavga nedeniyle 'Çukurdere' dizisinin kadrosundan ayrılan Ali Sürmeli, benzer bir rolle 'Servet' dizisinin kadrosuna katıldı.
Aynı rolle 2 farklı dizide
İnternet Haber Servisi - Usta oyuncu Ali Sürmeli, sezon başında tanıtım çekimlerinde çıkardığı kavga nedeniyle 'Çukurdere' dizisinin kadrosundan ayrılmıştı.

SÜRMELİ'NİN YERİNE CİHAN ÜNAL İLE ANLAŞILMIŞTI

Daha çekimler başlamadan genç bir oyuncuyla tartışan Ali Sürmeli'nin yerine Cihan Ünal ile anlaşılmıştı. Yeni adı 'Bir Mucize Olsun' olarak değiştirilen dizinin uzun süre kanal problemi yaşadıktan sonra 6 Nisan'dan itibaren FOX'ta cuma akşamları yayınlanmasına karar verildi.

BENZER BİR ROLLE 'SERVET' DİZİSİNE DAHİL OLDU

Bu gelişme Ali Sürmeli için ilginç bir tesadüfü de beraberinde getirdi. Yeni adıyla 'Bir Mucize Olsun'da reddettiği torununa yeni bir hayat sunmak isteyen ülkenin sayılı zenginlerinden Azim Sancaktar rolüne hayat vermek için anlaşan ancak rolü başka bir usta oyuncuya kaptıran Ali Sürmeli, benzer bir rolle 'Servet' dizisinin kadrosuna katıldı.

TÜRK TELEVİZYON TARİHİNE GEÇTİ

Ortaks Yapım'ın Show TV için çektiği 'Servet'te Kudret Fettah'ı canlandıran Ali Sürmeli, tıpkı daha önce anlaştığı Azim Sancaktar rolünde olduğu gibi yokluk içinde büyüyen ve yıllarca reddettiği torununa hak ettiği mirası bırakan bir dedeye hayat veriyor. Üstelik "Servet" dizisi, 13 Nisan tarihinden itibaren cuma akşamları yayınlanacak. Böylece Ali Sürmeli, yeni dizisiyle daha başlamadan ayrıldığı eski dizisine rakip olacak.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın