• Medya

Miray Daner ilkbaşrolünü kaptı

Son olarak rol aldığı 'Vatanım Sensin' dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren oyuncu Miray Daner, ilk başrolünü 'Bir Litre Gözyaşı' dizisinde oynayacak.
Miray Daner ilkbaşrolünü kaptı
İnternet Haber Servisi - ERKEK PARTNER İÇİN ARAYIŞLAR BAŞLADI

MF yapımın yeni sezonda yayına girecek Japon draması "Ichi Rittoru No Namida" uyarlamasında yer alacak olan Daner için erkek partner arayışına girildi. Görüşmeler kapalı kapılar ardında gerçekleşirken yapım şirketinin Mert Yazıcıoğlu ve Ekin Koç üzerinde durduğu öğrenildi. Her iki isim de henüz bir anlaşma imzaladı. Dizi omurilik hastası genç bir kızın hayatını konu alıyor.MİRAY DANER KİMDİR?

Miray Daner, 1999 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimine lisede Öğrenci olarak devam etmektedir. Küçük yaşlarda diziler de rol almaya başlayan Miray Daner, İlk olarak 2009 yılında Bez Bebek dizisinde rol almıştır. Daha sonra Papatyam dizisinde Gonca karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Medcezir dizisinde canlandırdığı Beren karakteri ile tanınmıştır. 2011 yılında ise Çınar Ağacı dizisi ile sinema dünyası ile tanışmıştır. Oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Hilal karakterini canlandırmıştır.
Yorum Yazın