alexa verify

2017-2018 Sonbahar-Kış Michael Kors tasarımları

2017-2018 Sonbahar-Kış Michael Kors tasarımları
Giriş Tarihi: 08.09.2017 14:55 0

Ünlü modacılardan Michael Kors yeni sezon Sonbahar-Kış koleksiyonunda farklı dokunuşlar ve tarzıyla dikkatleri çekiyor.

Haber: - Defilesiyle podyumlarda yenilikleri tanıtan ünlü modacının koleksiyonu hayli ilginç ve yeni tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Kadınlarda şıklığı ve asaleti ön plana çıkaran tasarımlarında drape yumuşak kesimli elbiselerin yanı sıra, sade ama şık kabanları ve farklı ceket ile pantolonları sunuyor.

Omuz detaylarını daha ön plana çıkararak daha fazla duruşa önem verirken bel bölgesinin de daha belirgin olmasına özen göstermiş. Belden kesik ve beli on plana çıkaran elbiselerinde kumaş olarak desenli, kareli ve minik desenleri kullanarak nostaljik esintiler de yaratmış.

Takım ve elbiselerde gümüş ile siyahın uyumunu yakalarken özellikle bütünlüğü sağlayacak detayları da unutmamış. Bordo, krem, devetüyü, beyaz, gri, zeytin yeşili gibi tonları da kullanarak her kıyafette farklı ve önemli dokunuşlar sağlayarak şıklığı ve zarafeti desteklemiş.

Çanta ve ayakkabılarda da aynı zarafet ve incelikler yer alıyor. Kullanılan renklerin kışın kasvetini dağıtmasına olanak verecek desenleri de ihmal etmemiş.Deri mantolarda mürdüm rengi daha ön planda yer alıyor. Üstelik kaban olarak sunulan tasarımları ise hayli göz alıcı! Mantolarda kolun yanı sıra panço tarzını da taşıyan tasarımları ise hayli ilginç!

Yün kumaştan tasarımlanan elbiselerde ekosenin ve karenin ahengini yakalarken elbisenin de daha tarz olmasını sağlamış. Kürkü ve kumaşı da bir arada kullanarak derin dokunuşlar yakalamış ve koleksiyonundaki parçalarla etkili bir tasarım sergilemiş.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90