• Moda

Bileklerde zarafet etkisi tasarımlar

2017 yılı içerisinde kocaman takıların ve kolyelerin yanı sıra minimal ve zarif takıları da görmek mümkün! Özellikle altın ve gümüş madenlerinin hâkim olduğu takılarda özellikle zarafet ön unsur olarak yer alıyor.
Bileklerde zarafet etkisi tasarımlar
Deniz Burakcan Demir -  Kollarda zarif dokunuşlar sağlayan mini figürler ile zarif ve şık olmayı başarmak mümkün!

Özellikle mücevher dünyası bu konuda hayli zarif takılarla gündeme en yeni modelleri sunuyor. Minik taşlarla işlemeli bilekliklerde mavi nazar boncukların, doğal taşların yanı sıra swarovski taşların ince dokunuşlarını da görmek gerek. Tabi tek taş zarafeti ve ışıltının en önemli etkisini sağlayan pırlantalar ise bilekliklerde altınla bütünleşerek en ince etkiyi yaratıyor.

Altın bilekliklerde bir düğüm ya da sonsuzluk işareti sağlayan modeller hayli minimaliz ve bir hayli de şık ve zarif! Saatler uyum yakalayan yeni tip tasarımlar bir arada kullanılmak üzere uzun süredir kollar için yaratılıyor. Metal saatleriniz ile kullanabileceğiniz beyaz altın tasarımlar hafif dokunuş sağlayan taşlarla daha da zarif ve şirin!

İnce zincirle hazırlanmış ve sadece bir tek yuvaya swarovski taş ya da pırlanta ile donuş sağlanmış zarif bileklikler bileklerde etkisini sade bir dokunuşla sağlıyor.

Günlük kullanım içinde özellikle altın ve taş sevenler için ideal seçi olarak tercih edilebilecek bu tasarımlarda onlarca zarif farklı model bulabilmek mümkün! Üstelik her kıyafete uyum sağlayan ve zarafetinden asla bir şey kaybetmeyen altın takılar bu konuda öncü olmayı her daim sürdürecek gibi gözüküyor.
Yorum Yazın