TIC 600*160
TİC Haber Kule - Sağ
  • Moda

Bol bağcıklı zarif ayakkabılar!

Bu sezon içerisinde çok fazla karşımıza çıkan bol bağcıklı ayakkabılar düz babet görünümlü olmalarının yanı sıra yüksek poliüretan tabanlı ayakkabılarda ve dolgu topuklarda da hayli ilgi çekiyor.
Bol bağcıklı zarif ayakkabılar!
Sultan Gedik - Nostaljik esintiler yaratan bu bağcıklı ayakkabılar yıllar öncesinin esintilerini de taşıyor.

Yeni stil olmasına ve farklı tasarımlarla dikkat çekmesinin yanında ayrıca zarif duruşlarıyla da bileklerde oldukça hoş duruyor.

Renk olarak onlarca rengi bir arada bulabilirsiniz. Üstelik deri olanlar, süetler ve kumaş kullanılanlar da farklı bir tercih nedeni olabiliyor.

Özellikle elbise ve eteklerle kombin yapıldığında görünüm olarak çok estetik de duruyor. Bol bağcıklı olması giyerken biraz uğraştırsa da görünümün zarafeti buna değer!Stiletto tarzı burunlara sahip olan babet tarzı bol bağcıklı ayakkabıların kısa kot ya da kumaş pantolonlar ile de oldukça şık bir duruş sergilediğin görebilirsiniz. Renkler arasında pudra, yeşil, kahve, siyah, lacivert, beyaz ve daha niceleri!

Dolgu topuklularda ise keten kumaşlar hâkim! Espadril tarzı olan bu ayakkabılarda elbiselerle kombinlendiğinde renkli görünümleri ile hayli dikkat çekici! Üstelik keten kumaşlı olanlarda farklı desenler de bulunuyor. Çizgili, nakışlı, geometrik, boncuklu ve daha farklı tasarımlar var.

Dilediğiniz kıyafetinizin altına giyebileceğiniz bol bağcıklı ayakkabılar rahat olması ile de tercih ediliyor.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın