alexa verify

'Butik Zuhal' markalaşmaya devam ediyor

Butik Zuhal markalaşmaya devam ediyor
Giriş Tarihi: 02.10.2017 17:50 Güncelleme Tarihi: 03.10.2017 16:03 0

Tarzından ve modadan vazgeçmek istemeyen, hamile bayanların en çok yaşadığı sıkıntılardan birisi de kilo almaya başladıkça gardıroplarında uygun kıyafet bulamamak oluyor.

Hamile olan bayanların ortak sorunları istedikleri kıyafetleri giyememek oluyor. Modadan ödün vermeden giyinmek tüm bayanların olduğu gibi hamile bayanlarında hakkı olduğunu düşünen 'Butik Zuhal Hamile Giyim' zengin ürün yelpazesiyle hamile bayanların imdadına koşuyor.

Hasan Denizyaran'ın ortak olduğu ve ailesinin işlettiği 'Butik Zuhal Hamile Giyim'de abiye giyim, pantolon, etek, elbise son zamanların modası olan ve bayanların vazgeçemediği tulum çeşitleri, eşorfmanlar kapalı bayanlara özel tesettür giyim ve hatta hamile bayanların olmazsa olmazı olan baby shower için özel tasarımlarım olduğu kısaca hamile bayanların ihtiyacı olan her şeyi bulmak mümkün.

Butik Zuhal Hamile Giyim, İzmir Anafartlar Caddesinde bulunan Salepçioğlu Çarşısı mağazasında 1973'ten beri hizmet verirken internet üzerinden de butikzuhal adresinden alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Sizde hamile kıyafeti bulmakta zorlanıyorsanız ve gardırobunuzu yenilemek istiyorsanız 'Butik Zuhal Hamile Giyim'in sitesine uğramadan alışveriş yapmayın.

İLANDIR

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90