TIC 600*160
  • Moda

Ceketlerinizi hazırladınız mı?

Sonbahar ile başlayan artık serin akşamların vazgeçilmezi ceketler de dolaplara tekrar çıkarıldı ya da yenileri alındı.
Ceketlerinizi hazırladınız mı?
Sultan Gedik - Sonbahar yazın vedasıyla artık biraz hüzün ve serinlik getirse de mevsimin güzelliğini ve yeniliklerini yaşamaya değer!

Genelde Sonbaharın gelmesiyle kışı hatırlarız ve üst üste giyim telaşı ve sıkıntısını yaşarız. Ama mevsimlerin kendine özgü güzelliğini ve inceliğini de inkâr edemeyiz tabi ki!

Sonbaharda en zor giyim tarzı ortaya çıkar! Bilinen odur ki ince giysek üşür kalın giysek yanarız; işte bu nedenle en önemli kurtarıcılar ceketlerdir. Triko ceketlerin yanı sıra kumaş, kot ve deri ceketler bu sezonun en önemli parçalarıdır. Ayrıca yeleklerde bu sezonda önemli yer tutar.

Kot ceketler daha çok spor kıyafetlerle tercih edilse de elbiseler ve etekler üzerinde de oldukça hoş duruyor. Üstelik spor ve klasik olmayı bir arada yaşatması da ayrı bir avantajı!

Kumaş ceketlerde keten olmasının yanı sıra viskoz ve penye ceketler. Ayrıca spor giyimi sevenlerin en çok tercih ettiği eşofman tarzı ceketler; sezonun favorileri olarak tercih edilir.Bomber ceketler de desenleri ve stilleriyle birçok kişinin en büyük tercihidir. Üstelik hem mont hem ceket havasında olması her kıyafete uyum sağlaması nedeniyle seçeneklerin başında gelir.

Spor olarak tasarımı yapılan ceketlerde genelde kapüşon olması da ayrı bir avantajdır. Birden bastıran bir yağmurdan korunmak için iyi bir kurtarıcıdır.

Ceketlerin tarzınıza göre seçimini yapmak da önemlidir. Klasik giyinen ve şık olmayı sevenler arasındaysanız o zaman daha detaylı işlemeli ve kumaş olarak klasikleri tercih etmeniz gerekecek!
TIC Detay Altı
Yorum Yazın