DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Moda

Dantellerle desteklenen transparan modası!

Transparan kıyafetler tül ya da dantelle bütünleştirildiği zaman estetik olarak hayli göz alıcı bir duruş sergilemeye destek oluyor. Bunu bilen modacılar özellikle siyahın gizemli ve asi vuruşunu dantelli transparan modellerde kullanarak bu etkiyi çoktan yaratmış.
Dantellerle desteklenen transparan modası!
Deniz Burakcan Demir - Elbise, etek ve bluzlarda kullanılan dantel gipürler ve metalik olarak işlenmiş dantel ayrıntılar her kıyafete ayrı bir açıklık getirerek kadınların vurgulamak istedikleri bölümleri de ortaya çıkarıyor.

Baştan ayağa siyah dantel bir elbisenin sadece belli bölgeleri kapatarak oluşturulduğu ve bunun da kadını tam anlamıyla dişi yaptığı bir gerçek!

Dantel ve tülü de bir arada kullanmak suretiyle saks renginde basit kesim bir elbiseyi hayli şık göstermek mümkün! Göğüs ve basen kısmında yoğunlaşan dantelin alt ve omuz kısımları ise tülle şekillenmiş. Bebe yaka olmasına ve çok sade görünümüne rağmen hayli etkileyici bir görünüm ortaya çıkmış.

Bu sene dantellerde çiçek figürlerini ve bunun yanı sıra geometrik şekilleri de bulmak mümkün! Çiçek desenli danteller elbise ya da bluza farklı bir dokunuş sağlayarak etkisini daha da artırmış.

Günlük sokak stilinde dantelin etkilerini kıyafetlerde görebilirsiniz ancak transparan etkisini cömert olarak sergilemeyi ancak ünlüler başarabiliyor. Bu da tabi ki ülkemizde değil daha çok yurtdışında gerçekleşiyor.

Her rengi kullanan moda tasarımcıları dantelin saltanatını hayli sürdürecek gibi! Çünkü podyumlarda görücüye çıkan modellerin birçok ülkede sokak modasına taşındığını görmeye başladık. Her ne kadar bizim için pek önem arz etmese de!
DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın