DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Moda

Farklı desen ve renklerle stil önerileri

Farklı desen ve renkleri bir arada kullanmak stili daha etkili ve bariz kılması açısından hayli etkili olacaktır.
Farklı desen ve renklerle stil önerileri
Sultan Gedik - Renk tonlamalarını stilinizde kullanırken yakın renklere ayrı bir renk aksesuar ve dokunuşla etkili bir duruş yaratabilirsiniz.

Pastel tonlarda bir etek ceket takımında ince çizgili bir etek üzerine piti kareli bir ceket içerisine beyaz bir bluz tercih ettiğinizde çanta ve ayakkabı olarak koyu ya da neon bir renk kullanarak bir stil oluşturabilirsiniz. Giydiğiniz ve seçtiğiniz baskın bir renge uygun olmasına dikkat ederek tabi!

İster feminen ister maskülen olun tarzınızı yaratırken özgünlüğünüzü de kullanmanız farklılığını daha çok yansıtacaktır. Çizgili bir takım içerisine tamamen absürt çiçek desenli bir fırfırlı bluz giyerek tarzınızda çılgın dokunuşlar yaratabilirsiniz.

Ofis şıklığınızda kullanabileceğiniz blazer ceketinizle salaş bir etek de sizi stil sahibi yapacaktır. Ekoseli bir blazer ceket altına derin yırtmaçlı bir salaş etek ve bir tişört etkiyi ortaya koyacaktır. Üstelik ton sür ton yaparak aynı renklerin farklı alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Tabi aksesuar olarak da yine baskın renge ait bir dokunuşu koyu olarak tercih edebilirsiniz.Pantolon ve eteklerle de aynı şekilde ekoseli, çizgili, çiçekli ve desenli kıyafetleri bir arada kullanabilir farklılık yaratırken göz dolduran bir görüntü elde edebilirsiniz. Üstelik aksesuarları kullanmak tamamıyla sizin özgür seçimlerinize bağlı olarak değişim gösterebilir.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın