DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Moda

Gardırobunuzda basit dokunuşlar!

Kadınların gardırobu ağzına kadar kıyafetle dolu olsa da hala 'Giyecek bir şeyim yok!' derler.
Gardırobunuzda basit dokunuşlar!
Sultan Gedik - Gardırobunuzda yer alacak üç parça kıyafet sizi her durumda kurtaracak bir dokunuş sağlayacaktır.

Üstelik her ortamda giyilebilecek kadar rahatlık ve şıklık verecektir.

Bu kıyafetlerden en önemli tabi ki deri ceketlerdir. Deri ceketler ya da montlar tüm kıyafetler üzerine uyum sağlayan ve her şekilde duruşuyla tam bir asil görünüm kazandıran tasarımlardır. Dilerseniz jean üzerine giyerek basic bir tişörtle asiliği katarken sadelikle gösterişi yaşatabilirsiniz.

Renk konusunda tabi en başı çeken renk siyahtır. Diğer renkler ise tercihinize kalmış.

Özellikle sokak stilinizde ve günlük olarak tarzınızı yansıtacak güneş gözlükleri olmazsa olmazlardandır. Gizemli bir görünüm sağlayan güneş gözlükleri yaz aylarının en önemli aksesuarı ve gereksinimidir. Üstelik stil yaratacak farklı modelleri ile duruşunuzu değişime uğratacaktır.

En basit bir kıyafette dahi etkili bir dokunuş yaratan güneş gözlüğü mutlaka tarz olmalıdır.Dolabınızda yer alması gereken en önemli parçalardan birisi her renkte mutlaka olması gereken basic tişörtlerdir. Desenli ya da çiçekli bir etek üzerine, mini etek üzerine ya da her tarz pantolon üzerine rahatlıkla giyebileceğiniz önemli bir kurtarıcı kıyafettir.

En önemli parçalardan jean pantolonlar da en önemli parçalardan birisidir. Üstelik her mevsim ve her koşulda giyilebilen ve tüm üstlerle ya da ayakkabılarla kombin edilebilen en önemli parçalardan!

Dolabınızda bu dokunuşlar kolaylıkla diğer yer alan kıyafetlerinizle kombin yapılabilecek etkiyi yaratacaktır.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın