• Moda

Grab bag çantalar tarz öncüsü

Her yıl ve her mevsim modada değişim rüzgârları esmeye devam ediyor.
Grab bag çantalar tarz öncüsü
Deniz Burakcan Demir - Çanta modasında da dur durak bilmeyen tasarımcılar yeni farklı stil çantaları ile yine modanın gündemine oturmayı başardı.

Grab bag ya da it bag adıyla piyasaya sürülecek olan son tasarım bu çanta modelleri hayli ilginç ve sıra dışı! Üstelik tek saplı olan bu çanta belki de ilkler arasında anılacak. Sonbahar sezonunda vitrinlerde boy gösterecek olan grab bag çantalar farklı renkleri ve tasarımlarıyla göz dolduracak.

Uzun yıllar trend olarak kalıcı olur mu bilinmez ama görünüm olarak dikkat çekici ve tarz öncüsü olabilecek nitelikte. Tarzı olan ve farklılığı her daim yaşamayı seven kadınlara hitap edebilecek kadar da albenisi yüksek!Klasik olmaktan öte ve farklı aksesuarlar ile de desteklenen it bag; saptan bükülerek tutulabilen ve kullanılan bir model. İlkbaharda görücüye çıkan çantaların yeni versiyonlarını da sonbaharda görmek mümkün! Zincir, gümüş parlak renk, metalik saplı, lazer kesim, bez tarzı, saten, deri ve parlak modelleri ile tarz yaratacak ve farklılığını yansıtacak kadınlara özel ünlü markalar arasında yerini aldı.

Kendinizi sıradanlıktan uzaklaştırmak ve bir anlamda yenilemek için kıyafetinize uygun grab bag’leri tercih edebilirsiniz. Kıyafete göre farklı desen ve modellerde özgünlüğü de yansıtacak olan grab bag’ler stilinde öncü olmak isteyenler için hayli ideal bir seçim!
Yorum Yazın