TIC 600*160
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Moda

Kot etekle kolay kombinler

Kot etekler her mevsim rahatlıkla giyilebilen ve kolay hazırlanarak çıkmaya destek olan önemli parçalardır.
Kot etekle kolay kombinler
Sultan Gedik - Özellikle kombin yapmak için pek çok seçeneği de sunması en rahat kıyafetlerden biri olmasına etkendir.

Mutlaka dolabınızda kısa, midi ya da maksi kot eteğiniz olmalı!

Mini kot etekler genelde genç kızlar için daha çok tercih edilse de diz üstü fazla mini olmayan modeller orta yaş kadınların da beğenerek giydiği tarzlardır. Diz üstü bir kot etek üzerine sade beyaz bir gömlek ve altına giyeceğiniz spor bir ayakkabı ile sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Ya da bu kombine dolgu topuk veya stiletto kısa topuk ayakkabı uygunluğu ile özel günlerinizde de sade ve alımlı olmayı başarabilirsiniz.Kot eteklerde maksi boylar çok tercih edilmese de yine de severek giyenler için en güzel kombin çiçekli bir salaş bluz ya da vücudu saran bir tişört uygun olacaktır. Ayakkabı olarak da her tarz stilinize uygun seçilebilir.

Kot eteklerin özellikle kemer kısımlarına şal, eşarp ya da halat gibi kemer bağlamak havasını daha da artıracağı için hoş bir durum yaratacaktır. Ayrıca bandana veya şapkayla eteklerin daha modern bir tasarımla görünmesini sağlayabilirsiniz. Kış aylarında kot etekler altına en güzel uyum sağlayan çizme ve botlar stil olarak oldukça hoş durmaktadır.

Kot eteklerin her parçayla uyum sağlaması ve her parçanın yakıştırılması ile büyük bir avantaj yarattığını biliyoruz. Her mevsimde sizi kurtaran kot etekleriniz sonbaharda da kahramanınız olcaktır.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın