• Moda

Mini kloş eteklerle farklı kombinler

Etekler; artık pantolonlara daha fazla rağbet etse de kadınların vazgeçemedikleri alt giyimler arasında yer alır. Özellikle mini etekler görünüm açısından zarafeti ve şirinliği de yansıttığı için hayli sevilerek giyilir.
Mini kloş eteklerle farklı kombinler
Deniz Burakcan Demir - Uzun yıllar modası hiç geçmeyen mini etekler farklı kesimleri ile mutlaka beğeni toplamıştır.

Dar mini eteklerin yanı sıra kloş, pliseli, çan etek ve daha birçok model! Ancak özellikle fiziğine güvenen ve daha çok genç kızların tercih ettiği kloş mini etekler farklı kombinlerle farklı ortamlarda rahat bir şekilde giyilebilir.

Bu sezon özellikle farklı çiçek desenli olan mini kloş eteklerin ayrıca düz renklerden oluşan farklı versiyonlarını da görmek mümkün! Düz renk sarı, yeşil, kırmızı, lacivert, siyah ve daha birçok renk kloş etekler üzerine kombin yapmak kolaydır. Ancak desenli olanların üzerine mutlaka düz renk üst giyim tercih edilmesi gerekir.

Genelde kloş etek üzerine vücudu saran ve oturan üstlerin giyilmesi eteğin görünümünü daha da öne çıkarır. O nedenle gömlek, tişört ve body gibi kıyafetler mutlaka dar olarak tercih edilmelidir. Ayrıca giyilecek ortama göre etkisini artıracak ayakkabılar kullanılmalıdır.

Günlük olarak sokak modasında dar bir tişört ve altına sandalet ya da spor ayakkabı uygun olurken; özel gecelerde eteğin üzerine şık bir bustiyer tercih edilerek göbek bölgesi de açıkta bırakılarak etki artırılabilir. Ayrıca ayakkabı olarak yüksek kalın topuklu ayakkabılar ya da stilettolar hoş duracaktır.

Kış mevsiminde kloş etekleri ise alta uzun çorap çizme ve üste boğazlı kazaklar giyerek kombinlemek hoş duracaktır. Üzerine dış giyim olarak da mont ya da uzun hırkalar giyilebilir. Kloş etekleri rüzgarları havalarda giymemek mantıklı olacaktır çünkü savrulması an meselesi!
Yorum Yazın