TIC 600*160
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Moda

Nakışlı ayakkabılar ile nostalji

Modanın dur durak bilmeyen yenilikleri arasında yerini alan ve birçok kişi tarafından severek tercih edilen nakışlı ayakkabılar artık günlük ya da özel abiye ayakkabılarda dahi tercih ediliyor.
Nakışlı ayakkabılar ile nostalji
Deniz Burakcan Demir - İlk olarak espadrillerle ortaya çıkan nakışlı ve işli ayakkabılar artık yüksek topuklu abiye birçok stil ayakkabıda da kendini gösterdi.

Kısa küt topuk ayakkabıların topuk kısımlarında dahi nakışları görmek mümkün! Tamamında ya da ayakkabıların belli kısımlarında bulunan nakışlar ise hayli renkli ve değişik bir tasarım içeriyor. Birçok ünlü markanın kullandığı nakışlı ayakkabı modasında spor ayakkabıları dahi görmeye başladık.

2017 yılı tam anlamıyla tüm kıyafetlerde renkliliği çağırıyor. Sadelik ve tek renk modası bir süreliğine rafa kaldırıldı. Ancak birçok açıdan görünüm olarak kendini ifade etmek isteyenler için içindeki neşeyi ve heyecanı bu şekilde çıkarmak gerek öyle değil mi? Doğanın ahengine ayak uydurmak isteyen ve renkliliği bir farklılık olarak kabul edenler için ideal bir seçim!



Renklerin karmaşıklığının yanı sıra nakışların da cümbüşünü bu sene ayakkabılarda görebiliyoruz. Üstelik bu sezon ayakkabılar tek renklerde dahi ana renklerin haricinde diğer renkleri de kapsıyor. Saks mavisi, yeşil, pembe, pudra, kırmızı, sarı ve daha niceleri!

Nakışlı ayakkabılarda özellikle çiçek motifleri çok fazla kullanılmış; üstelik ayakkabının bütününde kullanımı ile sanki bir başka hava yaratmış. Birbirinden şık ve renk ahengini taşıyan nakışlı ayakkabılar ile sade kıyafetlerinize bir dokunuş sağlayabilir ve renklerle bütünleşebilirsiniz.
DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın