DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Moda

Sezona damga vuran tasarımlar

2017 yaz döneminin son aylarını yaşarken birçok farklı trend ve tasarım bu sezona damgasını vuran parçalarda ön sıralara yerleşti. Genelde podyumlarda gördüğümüz ancak sokaklara pek inmeyen ancak ünlüler ve sosyetenin nezdinde kalan modellerin yanı sıra bazı parçalar sokaklarda ve her yerde esmeyi başardı.
Sezona damga vuran tasarımlar
Deniz Burakcan Demir - Sokak modasına bu sezon damgasını vuran en önemli parçalardan olan desenli, çiçekli ve salaş elbiseler her yerde kendini göstermeyi başardı.

Özellikle rahatına düşkün kadınların tercihi olan bu elbiseler mini, midi ve maksi boylarıyla her yerde salındı.
Yine sezona en iyi giriş yapan çizgili farklı tasarım gömlekler de en iyiler arasına girdi. Yakaları ve tasarımlarıyla klasik gömleğin yerini bir an da sallayan çizgili sıra dışı gömlekler ne kadar tahtını korur bilinmez ama bu sezon konumu oldukça iyiydi.

Desenli ve bohem model tasarımlar ise yine sezonda en iyi parçalardan. Etnik desenlerin yanı sıra nakışlı, otantik, işlemeli pek çok parça kıyafet hayli dikkat çekti!

Ayakkabılarda ise özgürlük ve rahatlık hem terlik hem ayakkabı olarak farklı tasarımları içinde barındırdı. Plaj terlikleri modası sokaklara inerken hasır çantalar buna eşlik etti.

Sporun ve lüksün bir arada olmasını sağlayan takımlar her şekilde iki yanını da görme fırsatı sunarken; moda akımının farklılığını da yansıtarak ilkleri gösterdi. Çizgili takım pantolon üstler tiril tiril kumaşlarla salınırken spor ayakkabılar kıyafetlerle tamamlandı ve zıtlıkları yaşattı.Derin yırtmaçlar sezonun en etkileyici kıyafetlerine dokunuş sağlarken; feminen kadınların daha da etkileyici olmasına destek verdi. Kendini bilen ve ifade edebilen kadınların seçimi derin yırtmaçları pantolon ve elbiselerde görebildik.Tabi ki renkler bu sezon en özgür ifadeleri tüm tasarımlarda birleştirdi. Her şekilde farklılığı ve özgürlüğü sağlayan yaz sezonu her şekilde konuşulmaya devam ediyor.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın