• Moda

Slip elbiseler farklı tarz!

Slip elbiseler bir dönem çıkmış daha sonra kaybolmuştu.
Slip elbiseler farklı tarz!
Sultan Gedik - Bu sezon yine gündeme gelerek podyumlarda yer almaya başladı.

Slip elbiselerde kumaş zenginliği olması dilediğiniz tarz da giymek için alternatifi artırmaktadır.

Slip elbiseler gündüz ya da her şekilde her ortamda rahatlıkla giyilebilir. Dökümlü kumaşlardan tasarımı yapılan elbiselerin daha ince fizikli kadınlarda daha şık duracağı bir gerçek!

90 yılları içerinde daha çok parti elbisesi olarak tercih edilen slip elbiseler altına giyilecek bir converse ile günlük sokak stili oluşturulurken; topuklu ayakkabılar ile de gece partilerde kombinlenebilir.

Yaz bitmeden giyip rahat bir kombinle dilediğiniz ortamda bulunabileceğiniz slip elbiseler kısa, orta ve uzun modelleri ile tercih edilebilir. Üstelik kumaşların parlak olması hem şık hem de daha fazla albeni yaratır.

Çizgili mini askılı modelleri bir espadrille kombinlemek suretiyle günlük olarak rahat giyebilirsiniz.Saten kumaştan hazırlanmış ince askılı dantel işlemli modelleri yüksek ayakkabı ile tercih ederek özel ortamlarda taşıyabilirsiniz.

Abiye olarak parlak kadifelerden hazırlanan ve derin yırtmaçlı slip elbiseler düğünlerde ya da özel gecelerde stilettolar ile kombinlenerek giyilebilir.

Asimetrik olarak hazırlanan slip elbiselerde ince askılı ve derin sırt dekoltesiyle gün içerisinde sandaletle giyilerek hoş bir görünüm elde edilebilir.

İpek geometrik ya da çiçek desenli olanları da aynı şekilde hem gündüz hem de gece tercih edebilirsiniz.

Duruş olarak zarif bir görünüm sunan slip elbiselerde seçenek oldukça fazladır. Dilerseniz siz de farklılık taşımak için deneyebilirsiniz.
Yorum Yazın