TIC 600*160
TİC Haber Kule - Sağ
  • Moda

Sonbahar çantaları da yenilendi

Sonbahar birçok yeni moda akımının yanı sıra yeni çanta trendleri ile de kendini gösterdi.
Sonbahar çantaları da yenilendi
Sultan Gedik - Podyumlarda yer alan birbirinden ünlü markaların çanta modelleri hayli dikkat çekici ve mutlaka dolabınızda bulunması gereken tarzları içeriyor.

Günlük çanta modellerinden ayrı şık ve özel günlerde kullanabileceğiniz çantalar da oldukça şık ve göz alıcı. Her stile uygun bir çanta modeli mutlaka bulabilirsiniz.

Mini mikro çantalar adına rağmen iç genişliği ile oldukça kullanışlı ve tarz yaratan bir duruş sergiliyor. İstediğini materyallerinizi çantada taşıyabilir kıyafetinize uygun seçeceğiniz renklerle şirinlik yaratabilirsiniz.

Ünlü markaların bu sene sonbaharda en çok trend olacak modellerinden kemer çantalar da hem şık hem de renkleriyle oldukça albeni taşıyor. Kullanışlı olması ve kolaylıkla sokak stilleriniz yer alacak.

Oversize çantalar özellikle büyük çanta sevenler için yeni desen ve modelleriyle geliyor. Rahatlıkla tüm kıyafetlerle kullanıma sunulan çantaların renk ve desenleri ise can alıcı renklerde!Farklı bir dokuma ile hayli dikkat çeken tüy ve yün gibi materyallerden oluşan deri karışımı çantalarda dikkat çeken modellerden. Üstelik mikro olmaları kıyafetlerde daha şık durmasına destek oluyor.

Daha leydi tarzı düz kesim olan ince ve kısa saplı çantalar yine eskilerden günümüze farklı tasarımları ile geliyor. Şık olmayı ve feminen görünümü seven kadınlar için ideal. Üstelik metal, kumaş ve birçok desen bir arada kullanılmış.

Sonbahar çantalarında bu sezon daha feminen görünüm kazandıracak modeller yer alırken sokak stilleri için de oversize çantalar kullanılabilecek.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın