DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Moda

Sonbahar ve kış modası esintileri

Artık yavaş yavaş yaz kırıntılarının son dönemlerini yaşarken; sonbahar ve kış trendleri öne çıkmaya ve moda rüzgârları esmeye başladı.
Sonbahar ve kış modası esintileri
Sultan Gedik - 2017-2018 Sonbahar ve Kış modasında bu sene ofis resmiyeti taşıyan takım elbiseler artık sokaklara taşıyor.

Ayrıca feminen tasarımlar da bu yıl kadınların dişiliğinin daha da öne çıkması anlamına geliyor. Podyumlarda yenilikçi bir senenin habercisi olarak kendini gösteren tasarımlar hayli dikkat çekici ve ilginç esintileri de beraberinde getiriyor.

Özellikle ofis kıyafetlerinde görmeye alıştığımız ve sokak modasında pek görülmeyen döpiyesler, kalem ekler, takım pantolon ceketler sanki sokakta mesai devam ediyormuş gibi salınacak. Eteklerin üzerine bu sene daha feminen bluz, gömlek ve ceketler favori olarak yer alacak.

Oversize giyimin rafa kalkacağı bir dönem olacak!Bu sene önemli ataklardan biri de plastik parçalar! Sadece yağmurluklarda görmeye alıştığımız plastikler artık birçok kıyafette tasarım olarak yer alıyor. Yakaları kürkle bütünleştirilmiş plastik mantolar, plastik trençkotlar çanta ve ayakkabılardan sonra kıyafetlerde de hükmünü sürecek!

Ünlü markalar uçukluğu bir tık daha artırarak uzay çağını podyumlara taşıyor. Özellikle Channel’in uzay çağını hedefleyen tasarım ve renkleriyle simgesel hale dönüştüreceği kıyafetler hayli ilginç!

Bu sene denimlerde takım havası önde olacak. Alt üst denimler her şekilde en favori tasarımlar ve kıyafetler arasına sokak stiliyle giriyor.

Spor stiller basit giyip çıkmalar bu sene önde geliyor. Salaş bir ceket ile sokağa fırlarken altına giyeceğiniz salaş bir pantolon sizi bu esintiyle uçuracak!

Pelüşler renkleri ve çılgınlıkları ile dış kıyafetlerde dinamik, neşeli ve sıcaklığı yansıtacak. Bu sene şapkalar da önde gelen aksesuarlar arasında. Hayal gücünüzü zorlayan tasarımları görebilirsiniz.
DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın