DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Moda

Sonbaharda önemli parçalar

Sonbaharın gelmesiyle yenilenen dolaplar ve kıyafetler artık daha fazla gerekliliği de beraberinde getiriyor.
Sonbaharda önemli parçalar
Sultan Gedik - Özellikle takılar ve aksesuarlar havaların serinlemesiyle daha fazla kullanılabilecek.

Yaz aylarında sıcaklar nedeniyle saat bile takamazken artık serinliğin rahatlığıyla dildiğiniz aksesuarı kullanma şansı elde edebilirsiniz.

Öncelikle trençkot, mont ve ceketler öncelik taşıyan üst kıyafetler olurken bu üstlerin altına ve içine giyeceğiniz seçimlerde önem taşıyor. Genelde daha Sonbaharın başları olması ve çok serinlik olmaması tişörtler ve gömleklerle idare etmeye olanak tanıyor. Tabi bu arada hırkalar da gece gezmelerinde yedek olarak alınmalı!

Midi boy desenli ve düz etekler en rahat ve şık olabilecek altları oluşturuyor. Üstüne giyeceğiniz salaş bir bluz, triko kazak ile rahatlığın yanı sıra bohemliği de yansıtmanıza etken olabilir. Altına giyeceğiniz botlar ya da spor ayakkabılar kombininizde daha etkili bir hava yaratacak. Ayrıca fular ve bandana kullanarak tarzınızı biraz daha coşturabilirsiniz.Sweatshirt sezonun en rahat giysilerinden bir. Hem pantolon hem de etekle rahat kombin sağlamanız kolay bir şekilde hazırlanıp dışarı çıkmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik kazaklar için erken olması sweatshirtlerin daha çok terci edilmesinde ve öne çıkmasında destek sağlıyor.

Kemer, saat, çanta ve ayakkabılarda Sonbaharla beraber değişim sağlayan kıyafetler ve aksesuarlar arasında. Özellikle ayakkabılar daha kapalı ve spor ayakkabı tarzında olurken henüz botlar ve çizmeler için erken olsa da mevsimlik keten tarzı tercih edilebiliyor.

Ne çok kalın ne de çok ince ancak mevsime uygun giyinmek de işin incelikleri! Tarzınız ne olursa olsun mutlaka serin havaları göz önünde tutarak üst kıyafetleri yanınıza almak tedbir için şart!
DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın