TIC 600*160
TİC Haber Kule - Sağ
  • Moda

Stil olmak; fizik mi kıyafet mi ister?

Kadınların kendilerine göre bir stilleri vardır.
Stil olmak; fizik mi kıyafet mi ister?
Sultan Gedik - Ancak ünlü modeller gibi stil sahibi olmayı her kadın yerine getiremez.

Bu genelde mankenlerde fizik özelikleri olarak giydikleri kıyafeti taşımaları olarak adlandırılmanın yanı sıra kıyafetlerin de etkisi olarak belirtilir. Ancak her ikisi de stil olmak için önemli değildir.

Tarz olmak sadece bazı ince ayrıntılara dikkat edilerek başarılabilecek bir yöntemdir. Stil olmak için günlük sokakta sade ve makyajsız olmak gerekir. Böylece farklı ortamlarda stilinizin daha öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle tek renk baştan ayağa siyah giyinmek her ortamda stil olmaya etken olan bir seçimdir. Basit takılarla ve aksesuarlarla tamamlayarak etkiyi artırabilirsiniz.

Spor ayakkabılar elbise, pantolon ve etek altına rahatlıkla tercih edebileceğiniz ve tarzınızı artırabilecek önemli parçalardır. Etek altına topuklu ayakkabıdan daha iyi bir dokunuş sağlar.

Mutlaka bir deri ceketiniz olmalı! Birçok kıyafet üzerine tarz olarak kendinizi ifade edebileceğiniz parçalardan olan deri ceketler her şekilde stil sahibi kadınların olmazsa olmazıdır.Salaş kazak ya da bluzlar kot pantolonunuz üzerine botlarla tarz olmanızı sağlayacaktır. Büyük beden kazaklar bu işi olaylıkla görecektir.

Kot tercihleriniz mutlaka yüksek bel olmalıdır. Böylece hem basenleriniz daha düzgün duracak hem de uzun boylu görüneceksiniz. Ayrıca göbeği açıkta bırakan mini bluzlarla mükemmel bir stil yaratır.

Stil için öne çıkan göz, saç ve belli özelliğiniz daha belirgin olarak öne çıkarılmalıdır. Ayrıca makyajınızı abartmadan daha sade yapmanız daha etkili görünmenizi sağlayacaktır.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın