TIC 600*160
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Moda

Tırnaklarda okyanus kokusu!

Makyaj trendleri her daim farklılığı yeniden yaşatan bir değişime etken olarak sürekli farklı tarzlarla ortaya çıkıyor.
Tırnaklarda okyanus kokusu!
Sultan Gedik - Özellikle tırnaklarda bu değişim süreklilik taşıyarak yenilerle gebe!

Bu sezon da özellikle yazın sembolü olan deniz havasını taşıması açısından maviyi tırnaklara taşıyor.

Okyanus kokusunu ve esintilerini tırnaklarda rastlamak ve hayran olmak mümkün! Çünkü oldukça hoş görünen okyanus mavisi ojeler beyazla farklı şekilde şekillerle oluşturulabiliyor. İnstagram’da hayli paylaşılan bu tırnaklarla ilgili geniş desenleri bulmak mümkün!

Bakımlı ve manikürlü tırnaklar kadınların ellerinin estetiğini daha da etkili kılarken ojelerde uzun ya da kısa olsun tüm tırnaklarda elleri en güzel gösteren boyalar hiç şüphesiz! Önceleri ojeler sadece tek renk ve belli renklerde olurdu. Ancak günümüzde kadınlar çok şanslı! Tırnakları bin bir çeşide boyamak ve farklı desenlerle oluşturarak yeni bir tarz yaratmak artık imkânsız değil.Tırnakları ortaya çıkaran ve albenisini artıran ojelerin okyanus kokusunu taşıması ve naif bir görüntü sağlaması gözlerin tırnaklara takılmasına etken oluyor. Üstelik yaz aylarına uygun olan ve açık renklerle kullanılacak okyanus stili ojeler beyaz ve mavinin müthiş kombinin de yansıtıyor.

Ombre ojeler ile de koyu maviden açık maviye doğru uygulayabileceğiniz bir sürüş tarzı tırnağın üzerinde dalgaları andırarak hoş bir görünüm veriyor.

Küçük detaylar kondurarak beyazın üzerine deniz kabuklularının görüntüsünü yaratarak da bu etkiyi sağlayabilirsiniz.

Yüzgeç deseni sağlayarak denizkızı pullarını bu şekilde tırnağınızda detaylandırabilirsiniz.

Birçok deseni hayal gücünüzü ve ojelerinizi kullanarak sağlamak sizin elinizde! Her bir dokunuş farklı bir görünüm sağlayacaktır.
DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın