• Moda

Yaz düğünlerinde trend elbiseler

Yaz ayları özellikle düğünlerin yoğun bir şekilde yapıldığı ve sık olarak davetlere katılma telaşının olduğu bir dönemdir. Böyle anlarda en fazla yaşanan sorun kadınlar için ‘’Ne giyeceğim’’ sorunudur.
Yaz düğünlerinde trend elbiseler
Deniz Burakcan Demir - Hele bir de yakın arkadaş, eş dost ise artık günler hatta aylar öncesin de bir telaştır sarar insanı!

Ancak yaz düğünlerinde en kolayıdır elbise seçmek çünkü alternatif olabilecek çeşitlilik oldukça fazladır. Üstelik kadınlar bu konuda hayli şanslı ama işte kadın ruh hali! Hep bir beğendirme ve en güzeli olma dürtüsü!

Öncelikle rahat olmak düğün için önemli çünkü düğün boyunca ayakta kalmak eğlencenin tadına varmak için bu önemli! Yok, sadece izlemek isteyen taraftaysanız o zaman daha teferruatlı giyinebilirsiniz.

Yaz düğünlerde trend elbiseler de en çok tutulan uçuş tüllerle hazırlanmış, daha dökümlü pastel renk elbiseler tercih ediliyor. Bu tarz kıyafetler rahatlık ve sadelik sunarken şıklığın sadece şatafatla olmayacağının da bir kanıtı oluyor. Boyundan bilek ucuna kadar inen tiril tiril kumaşlı elbiseler ideal seçim olabilir.

Ayrıca balık etek tarzı bustiyer üst takımlarda bu sene moda ve daha bir şık duruşa sahip ayrıca kloş etekle bu kombin sağlanabiliyor. Uzun yerlerde sürünen çok fazla işlemeli modeller çok yakın düğün sahibiyseniz tercih edilebilir. Bu tarz kıyafetler ağır abiyelere giriyor.

Ayrıca bu senenin en çok sevilen trendi tulumlar da düğünler için iyi bir seçim olacaktır.  Renk ise yaza hitap eden canlı ve açık renkler olabilir. Bu sene trendlerde en çok detayı yakalayan derin yırtmaçlı uzun elbiselerden hele kırmızı renk ise ideal ve tam bir isabet olacaktır. Tabi ayrıntılar da önemli! Ayakkabı, aksesuarlar ve kokular! Tümü tamamlandığında şık ve gösteriş en üste çıkacaktır. Şimdiden mutluluklar!
Yorum Yazın