TIC 600*160
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Moda

Yırtmaçlı pantolon ve eşofmanla sonbahar rahatlığı!

Artık yaz mevsimi sonlarını yaşarken her zaman olduğu gibi dönemsel mevsimlerde 'Ne giyeceğim' sıkıntısı hep karşımıza çıkar.
Yırtmaçlı pantolon ve eşofmanla sonbahar rahatlığı!
Sultan Gedik - Sabahları ve akşamları hava serin olurken öğle saatlerinde sıcaklık yoğundur.

Bu nedenle genelde hırka ya da ceketler en büyük kurtarıcımızdır.

Yine yaz mevsimi kıyafetlerimiz üzerine alacağımız hırka, ceket ya da gömlekler sıcakta yanımızda taşınarak bu sorunu ortadan kaldırır.

Bu mevsimde yine bizler sokak stilimizde yardımcı olacak yırtmaç pantolon ve eşofmanlar salaş bir gömlekle ya da bluzla kolaylık sağlayacaktır. Bu sezon tasarımları arasında yer alan yırtmaçlar artık pantolonlarda ve eşofmanlar da farklılık yaratma da yardımcı.

Denim patolonlar, kumaş ve keten pantolonlarda göreceğimiz yırtmaçlar ayrıca eşofmanlarda da kullanılmış. Spor şıklığı sevenlerin vazgeçilmezi eşofmanlar böylece farklılığı da yansıtacak!Hatta ünlü markaların tasarımlarında eşofmanlardaki yırtmaçlar hayli yukardan sağlanmış! Bacak iç ve dış kısımlarında oluşturulan bu yırtmaçlarda ayrıca desen ya da işlemeler de ilginç detaylar oluşturmuş.

Keten kısa pantolonlarda ise düğme detayları ve işlemeler ayrı bir etki yaratarak daha şık olmayı sağlıyor. Kumaş uzun pantolonlarda bazı markaların yırtmacı daha derin kullandığını görebiliyoruz. Üstelik kumaşların hayli dökümlü olması etek havası yaratmasına da etken oluyor.

Yanlarda gördüğümüz yırtmaçların bazı modellerde önlerde de yer alması ilginç bir tasarımın parçası olarak etkili!

Eşofmanlarda ise fermuar detayıyla yanlardan derin olarak da yırtmaçlar sağlanmış. Oldukça farklı ve tarz olmayı sevenler için ideal bir seçim olabilir.

İspanyol paçalarda da yırtmaç etkisi kullanılmış ancak yere kadar sürünen hayli bol paçalarda bu etki yaratılmış. Derin yırtmaçlar bu sene her kıyafette kendini gösterecek.
DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın