DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Otomobil

2018 için gaza bastılar

2017 yılının sonlarına yaklaşırken yeni yılda piyasa sürülecek arabalar konusunda meraklı bekleyiş sona erdi.
2018 için gaza bastılar
Fatih Mehmet Kayalı - Araba tutkunlarının vazgeçilmezi olan modeller artık yerlerini yeni 2018 model araçlara bırakmaya hazırlanıyor.

Araba tutkunlarının merakla beklediği 2018 model araçlar teker teker tanıtılmaya başladı. Yeni yılda görücüye çıkıcak olan modeller arasında en çok dikkat çeken arabalar yeni yılda tekrar üretilen Toyota Supra ve elektrikli araç üretiminde i serisi üreten Bmw'nin i8 Roadster modelleri oldu.

İşte 2018 model araçlar ;

TOYOTA SUPRA2018 model arabalar arasında en çok dikkat çekenlerden biri olan Toyota Supra yeni dizaynıyla da oldukça ilgi çekiceğe benziyor.

BMW İ8 ROADSTERÖnceki senelerde çıkardığı elektronik arabalar ile yoğun ilgi çeken Bmw 2018 yılında da bu alanda oldukça dikkat çekici bir üretime imza attı.

AUDİ A1Her sene farklı özellikler ile müşterilerinin karşısına çıkan Audi 2018 yılında da yeni kasası ve daha teknolojik modeliyle hizmet vericek.

DODGECHALLENGERAmerikanın araba üretici firması Dodge yine sınırları zorluyor bu kez dünyanın en güçlü arabası ile piyasada yerlerini alıyorlar.

MERCEDES AMG GT 4 KAPI4 kapılı dünyanın en hızlı arabalarından biri olacak model porsche markasına da iyi bir rakip olucak gibi gözüküyor.
 
DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın