TIC 600*160
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Röportaj

Keremcem, Arlin'in yüzünde tebessüm oldu

Bir çocuğun hayallerine vesile olmak, yüzünde tebessüm olabilmek ne mutlu. Duyarlı sanatçı Keremcem, Tebessüm Kahvesi'ne yapmış olduğu ziyaret ile Arlin'in hayalini gerçekleştirdi.
Keremcem, Arlin'in yüzünde tebessüm oldu
Semiha Kozlucalı - OGÜNhaber olarak Tebessüm Kahvesi'ne ziyarete gitmiş ve keyifli bir röportaj gerçekleştirmiştik.

Cıvıl cıvıl renkli masaların olduğu, taze çay ve kahve kokusuyla, yeşillikler içinde ve en önemlisi gülen gözlerle, sıcacık kalpleriyle bizi karşılayan 10 down sendromlu personelin garsonluk yaptığı Tebessüm Kahvesi'nde gerçkeleştirdiğimiz keyifli röportajımızda çocuklara hayallerini sormuştuk ve içlerinden birtanesi olan Arlin Gültane; ''Arka Sokaklar ekibini, Kutsi, Keremcem, Murat Boz ve Özcan Deniz'i'' görmek en büyük hayali olduğunu söylemişti. Ve bizde ''Kim bilir belki bu hayalinin gerçekleşmesine biz vesile oluruz...''  demiştik.

Kerecem bir tebessümle mutluluk kaynağı oldu!

Bugün ise Arlin'in yüzünde tebessüm olmanın gururunu yaşıyoruz. Duyarlı sanatçı Keremcem, Tebessüm Kahvesi'ne yapmış olduğu ziyareti ile tüm çocukları özellikle Arlin Gültane'yi çok mutlu etti. Hayalerine kavuşan Arlin Gültane, Keremcem ile şarkılar söyledi. Mutluluğu, gülen gözleri görülmeye değerdi.

OGÜNhaber ailesi olarak Keremcem'e duyarlılığından dolayı teşekkür eder, Arka Sokaklar ekibini, Kutsi, Murat Boz ve Özcan Deniz'i de Tebessüm Kahvesi'ne davet ederiz.

Daha öncede dediğimiz gibi, yolunuz düşmese bile bir fırsatını bulup ‘Tebessüm Kahvesi’ne uğramalı bu güzelliklere şahit olmalısınız...

İyi ki Tebessüm Kahvesi var...
TIC Detay Altı
Yorum Yazın