alexa verify

Hatem'de obeziteye cerrahi çözüm

Hatemde obeziteye cerrahi çözüm
Giriş Tarihi: 08.11.2018 11:46 0

Gaziantep'te çocukluğundan beri kilo veremeyen obezite hastası Erkan Utar, Özel Hatem Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Emin Yılmaz tarafından yapılan başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu.

Haber: - Çocukluğundan beri kilo sorunu yaşayan ve yaptığı diyetlere rağmen zayıflayamayan 32 yaşındaki Erkan Utar, Özel Hatem Hastanesi Genel Cerrahi, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Emin Yılmaz’a başvurdu. Erkan Utar için Gaziantep Özel Hatem Hastanesi Genel Cerrahi servisi tarafından “Sleeve Gastrektomi” ameliyatı yapılmasına karar verildi.

Op. Dr. Yılmaz tarafından yapılan tetkik ve muayenelerin ardından Utar ameliyat edildi.

Ameliyatı başarılı şekilde gerçekleştirilen ve sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Erkan Utar, “Ameliyatım başarılı bir şekilde geçti ve hemen ayağa kalkıp yürüyebiliyorum. Artık kilolarımla vedalaşacağım için çok mutluyum. Ameliyatımı başarı ile uygulayan Op. Dr. Emin Yılmaz, obezite kliniği ekibine Özel Hatem Hastanesinin vermiş oldukları sağlık hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.” dedi.

Obezite cerrahisinin, kişiye özgü uygulanan kalıcı ve en etkin tedavi şekli olduğunun altını çizen Op.Dr. Emin Yılmaz, “Tüp mide ameliyatları ameliyat süresi olarak kısa sürmesi, riskinin daha az olması, daha sonraki dönemde safra yolları ile ilgili girişimsel işlemlerinin (ERCP v.s) rahatlıkla yapılabilmesi ve hayat boyu vitamin kullanımı ihtiyacı olmaması nedeniyle en çok tercih edilen ameliyat yöntemidir'.' ifadelerini kullandı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90