Sağlık Bakanlığı tarafından doktor atamaları devam ediyor. Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere ilçe hastanelerine de doktor atamaları gerçekleşti.
Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı açıklamada; "Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine genel cerrahi, göz hastalıkları, nöroloji ve kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Toplum Sağlığı Merkezine 2 tabip olmak üzere 6 doktor ataması gerçekleştirildi. Osmaneli Devlet Hastanesine 1 aile hekimi, 2 tabip olmak üzere 3 doktor ataması gerçekleştirildi. Bozüyük Devlet Hastanesine 1 çocuk sağlığı ve hastalıkları, 1 iç hastalıklar, 1 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İlçe Sağlık Müdürlüğüne 1 tabip olmak üzere toplam 4 doktor ataması gerçekleştirildi. Söğüt Devlet Hastanesine 4 tabip, İnhisar İlçe Devlet Hastanesine 1 tabip, Pazaryeri İlçe Devlet Hastanesine 1 tabip olmak üzere atamalar gerçekleştirildi’’ İfadelerine yer verildi.
![Sağlık Bakanlığı tarafından 19 yeni doktor ataması gerçekleştirildi](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/02/23/2389e523-cb29-4ca5-b5b4-9621dfd8693d-detail-1.jpg)