DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
TİC Haber Kule - Sağ
  • Seyyah

Göbeklitepe Oyun Parkı

Çocukların hayal gücünü ve yaratıcılıklarını geliştirmeye öncelik veren ABM Yayınevi, sonbahar ve kış aylarını kitap okuyarak değerlendirmek isteyen çocuklar için eğlenceli bir kitap önerisinde bulunuyor.
Göbeklitepe Oyun Parkı
SEYYAH DERGİSİ - Kasım 2019 -

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne alınan Göbeklitepe, çocuk kitabı oldu. abm Yayınevi tarafından yayımlanan “Göbeklitepe Oyun Parkı” kitabında, bu görkemli insanlık mirasının eşssiz kültürel dokusu, Dize’nin hayal gücüyle birleşiyor ve ortaya birbirinden eğlenceli bir sürü oyun çıkıyor. Lider Hepgenç tarafından kaleme alınan ve Sezen Aksu Taşyürek’in çizimleriyle hayat bulan "Göbeklitepe Oyun Parkı" kitabı, çocukları ülkemizin sahip olduğu kültürel mirasla erkenden tanıştırmayı hedefliyor.

Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi, edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi, yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız, tarafsız ve kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri "Her kitapta yeni bir sen!" diyerek, çocuklara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.


KİTAP KÜNYESİ:
Adı: Göbeklitepe Oyun Parkı
Yazan: Lider Hepgenç
Resimleyen: Sezen Aksu Taşyürek
Editör: Göyçen Gülce Karagöz
Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar
Sayfa Sayısı: 32
Etiket Fiyatı: 24,90 TL

DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın