DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Seyyah

Serin geliyor..

Olmazları olduranların festival markası İstanbul Blue Night ve Sony Music Türkiye işbirliğiyle yaratılan, alternatif müzikle uğraşan müzisyenleri desteklemek ve onları kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçen müzik hareketi İstanbul Blue Night Records, müzik yolculuğuna sektöre iddialı bir giriş yapan Serin ile devam ederken, çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor.
Serin geliyor..
SEYYAH DERGİSİ - Kasım 2019 -

Vokalde Cansu Saraç, gitar ve geri vokalde Melih Balta, bas ve geri vokalde Meltem Balta ve davulda Emre Ergün’den oluşan grubun "İyi Gelir mi?" şarkısının prodüktörlüğünü Melih Balta üstlendi.

Dinleyenleri 1990’lı yıllarda yolculuğa çıkaran şarkının söz ve müziği, Cansu Saraç ve Meltem Balta imzası taşıyor. Parçanın düzenlemeleri ise Serin’e ait. Şehir hayatının rutininden ve stresinden sıkılan gençleri müziğiyle harekete geçiren Serin’in hikâyesini izlediğimiz klibin yönetmen koltuğunda Serdar Börcan yer aldı.

Klipte, enerjisini yitirmiş, bulundukları ortamdan keyif almayan gençlerin kendilerine gelen bir mesajla kendi eğlencelerini yaratmalarına ve Serin’e doğru hareketlenmelerine tanık oluyoruz.

DTR Elektrik Kule Reklamı - Detay Altı
Yorum Yazın