TIC HOLDING Header
  • USD 28.994
  • EUR 31.236
  • Altın 1859.363
  • BIST 100 7881.83
  • Siyaset

HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Turgut, Kulp’ta vatandaşlarla bir araya geldi

HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Vedat Turgut, Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde; kaymakam, kanaat önderi, muhtar, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Turgut, Kulp’ta vatandaşlarla bir araya geldi
İl başkanlığını devir aldıktan sonra durmadan vatandaşlarla bir araya gelen HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Vedat Turgut’un adresi bu sefer şehir merkezine 140 kilometre uzaklıkta bulunan Kulp ilçesi oldu.

Sabah saatlerinde ilçeye gelen HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Vedat Turgut ve beraberindeki heyet, Kulp İlçe Başkanı Mehmet Sekan Gündüz ile birlikte ilçeye yeni atanan Kaymakam Burak Akeller’i ziyaret etti.

İlçe sorunlarının görüşüldüğü ziyaret sonrasında kaymakamlıktan ayrılan Turgut, partisinin Kulp ilçe başkanlığı binasında ilçe yönetimiyle bir araya geldi.

Ardından Kulp çarşı esnafını ziyaret eden Turgut, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Esnaf ziyaretinin ardından ilçede bulunan muhtarlarla da bir araya gelen Turgut, ilçe sorunlarını muhtarlardan dinledi.

İlçede yaptığı ziyaretler esnasında konuşan Turgut, şunları söyledi:

”Biz köy köy, belde belde, ilçe ilçe gezerek hem insanlara partimizi tanıtıp davamızın ne olduğunu anlatıyoruz hem de halkımızın isteği, talebi varsa dinliyoruz. İmkânımız varsa bize iletilen sorun ve sıkıntıların çözümü için çabalıyoruz. Halkımızın sorunlarını hem basın aracılığıyla hem mecliste hem de birebir görüşmelerle dile getiriyoruz. Sizin isteğiniz, sorun ve sıkıntınız varsa söyleyin. İlçe Başkanımızda buradadır, ona da iletebilirsiniz. Sonra sıkıntılarınızı; Kaymakam, Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediyesi, Vali, Bakanlık ve hatta Cumhurbaşkanlığı’na kadar iletebiliyoruz. Bizim siyasetimiz müspet siyasettir. Kim doğru bir şey yapmışsa hangi partiden olursa olsun biz ona destek veririz. Biz doğru olan şeyin insanımıza fayda getireceğine inanırız, bunun da kimden geldiğine bakmayız. Kim yanlış yaparsa, kötülük yaparsa, kim hizmet yapmazsa, kim çalarsa, kim haksızlık yaparsa, o her kim olursa olsun, hangi partiden de olursa olsun karşısındayız. Biz insanlarımızın hem dünya hem de ahiretinin kurtuluşunu istiyoruz. Biz milletimize şu sözü veriyoruz, yalan söylemeyeceğiz, emanete ihanet etmeyeceğiz, inşallah adalet üzerine olacağız.”

Turgut ve beraberindeki heyet ilçede son olarak Uzunova Mahallesi’nin Sivrice beldesinde de vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları dinledi.
Yorum Yazın
  • Mümin
    kutsal kitabımızda yeri belli olan kadını erkeğin tepesine çıkartan yasayı değiştirecektiniz,ne oldu?