TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Altınordu, 10. ve 11. haftada elde ettiği iki maçlık galibiyet serisinin ardından tekrar düşüşe geçti. Kırmızı-lacivertliler, ligde oynadığı son 4 maçta; Erokspor, Afyonspor ve Diyarbekirspor’a kaybederken, tek puanını 1461 Trabzon FK’dan almayı başardı. Böylece İzmir ekibi, 3 puana haftalardır hasret kaldı.
Altınordu, 3 maçtır gol atamıyor
Gol yollarında zaman zaman problem yaşayan Altınordu, bu sezon 15 gol atarken, kalesinde ise 17 gol gördü. Kırmızı-lacivertliler, son 3 maçında ise kötü bir tabloya imza attı. İzmir ekibi, bu süreçteki; Erokspor, Afyonspor ve Diyarbekirspor maçlarında skor üretmezken, kalesinde ise 4 gole engel olamadı. Durum böyle olunca Altınordu Teknik Direktörü Atilla Küçüktaka’nın bu sorunu çözmek için hafta içinde hücum organizasyonlarına ağırlık verdiği öğrenildi.
![Altınordu 4 maçtır galibiyete hasret](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2023/11/29/4ebd34d9-3b71-4705-b3dd-a91754cb430d-detail-1.jpg)