![Erzurum'da futsal şampiyonası başladı](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/04/16/21e19eae-95f3-4b19-b316-56991a009d62-detail-1.jpg)
İHA -
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından 16-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Salon Futbolu Bölgesel Ligi müsabakaları Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) ev sahipliğinde Erzurum’da başladı. 9 kadın ve erkek takımının katılacağı şampiyonada; Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Muş Alparslan Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi takımları grup birinciliği için mücadele edecek.