• Spor

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 8, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 5. hafta maçları yapılacak.
Futbolda haftanın programı
AA - Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle:

Süper Lig
Bugün:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya)

20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat)

Yarın:

13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel)

19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park)

3 Ekim Pazar:

13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya)

16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon)

19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi)

TFF 1. Lig
Bugün:

20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa)

16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana)

19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli)

3 Ekim Pazar:

13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp)

19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman)

TFF 2. Lig
Beyaz Grup:

Yarın:

14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe)

14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal)

15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eskişehirspor (Diyarbakır)

19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor (Yeni Buca)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Akhisarspor (Tarsus İlçe)

Kırmızı Grup:
Yarın:

15.00 İnegölspor-Adıyaman (İnegöl İlçe)

15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Sivas Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sakaryaspor (Van Atatürk)

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Ortahisar Yavuz Selim)

16.00 Somaspor-Ergene Velimeşespor (Soma Atatürk)

16.00 Sarıyer-Kahramanmaraşspor (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Bodrumspor-Turgutluspor (Bodrum İlçe)

16.00 Niğde Anadolu-Etimesgut Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

19.00 Ankaraspor-Diyarbekirspor (Osmanlı)

19.00 Çorum-Serik Belediyespor (Çorum Şehir)

TFF 3. Lig
1. Grup:

3 Ekim Pazar:

14.30 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir)

14.30 Belediye Kütahyaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Dumlupınar)

14.30 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Nevşehir Gazi)

14.30 Kahta 02-Çatalcaspor (Kahta İlçe)

15.00 Formül Erbaaspor-Sancaktepe (Erbaa İlçe)

15.00 Elazığspor-Karaman Belediyespor (Elazığ Doğukent)

15.30 Bursa Yıldırımspor-Fatsa Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Hendekspor-Osmaniyespor (Stadı henüz açıklanmadı)

15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bergama Belediyespor (Bolluca)

2. Grup:

3 Ekim Pazar:

14.30 Iğdır-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

14.30 Siirt İl Özel İdaresi-İskenderunspor (Siirt Atatürk)

15.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-52 Orduspor (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Hacettepe-Yomraspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

15.00 68 Aksaray Belediyespor-Çarşambaspor (Dağılgan)

15.30 Kuşadasıspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Kuşadası Özer Türk)

15.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Darıca İlçe)

15.30 Kızılcabölükspor-Altındağspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

4 Ekim Pazartesi:

15.30 Beyoğlu Yeni Çarşı-Bitexen Düzcespor (Alemdağ)

3 Grup:

3 Ekim Pazar:

13.30 Mardin 1969-Belediye Derincespor (Mardin 21 Kasım)

14.30 Gümüşhanespor-Modafen (Gümüşhane Yenişehir)

14.30 Ofspor-Fethiyespor (Of İlçe)

15.00 İçel İdmanyurdu-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Mersin)

15.00 Ceyhanspor-Çankaya (Ceyhan İlçe)

15.00 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.30 Edirnespor-Esenler Erokspor (Edirne 25 Kasım)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

19.00 Orduspor 1967-Ağrı 1970 (19 Eylül)
Yorum Yazın