24.03. 2024 tarihinde oynanan Bölgesel Amatör Lig 6. Grup 21’inxci hafta müsabakasında Kaynaşlı İlçe Stadında oynana Kaynaşlı Belediyespor-Çilimli Belediye Spor müsabakasında, gerçekleşen saha olayları nedeniyle ev sahibi ekip 2 maç saha kapatma cezası almıştı. Düzce temsilcisi Kaynaşlı Belediyespor’un bu hafta Cumartersi günü oynayacağı Eskişehir Demirspor müsabakası Bilecik’e alındı. Cumartesi günü saat 15:00’da başlayacak müsabaka Bilecik İstasyon Sendeteik Sahası’nda oynanacak.
Bu maç öncesi Kaynaşlı Belediyespor 36 puanla 8’inci sırada yer alırken, Eskişehir Demirspor ise 11 puanla düşme 12’inci sırada yer alıyor.
![Kaynaşlı Belediyespor’un cezalı maçı Bilecik’te oynanacak](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/04/17/0a5a4fa3-997a-41e8-b46e-bc77c3be9db8-detail-1.jpg)