• Spor

Yarsuvat’tan Beşiktaş’a başarı dileği

Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Beşiktaş’ın Club Brugge ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasına ilişkin yaptığı açıklamada,'Diğer kulüpler ile ilgilenmem ancak Beşiktaş’ın başarısı ülke puanına ve bize etki edeceği için başarılı olmasını isterim. Sonuçta ligde ipi göğüsleyecek olan takım biziz' dedi.
Yarsuvat’tan Beşiktaş’a başarı dileği
İHA -Sarı-kırmızılı kulübün mart ayı olağan divan kurulu toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yarsuvat, Beşiktaş’a akşam oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçı için başarı dileğinde bulundu. Yarsuvat, sadece kendi kulübü ve oyuncuları ile ilgilendiğini ifade ederek, “Diğer kulüplerin oyuncularıyla ilgilenmem. Hepsine başarılar dilerim. Özellikle Beşiktaş uluslararası alanda top koşturduğu için onun başarılı olmasını isterim. Onun başarısı demek ülke puanının da artması demek. Ülke puanının artması da benim takımıma yarayacak. Sonuçta ipi göğüsleyecek olan takım biziz” dedi.

Kasımpaşa ile oynanacak lig maçını da değerlendiren Yarsuvat, “İyi niyetle gidiyoruz ve mağlubiyeti düşünmüyoruz. Bu futbol ve her şey olabilir” şeklinde konuştu.

“ELEŞTİRMEK HERKESİN FITRATINDA VAR”
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun son haftalarda eleştirildiğinin hatırlatılması üzerine başkan Yarsuvat, “Hamza hoca, Duygun veya bir başkası hata yapabilir. Bu hata o kadar önemli değil ve eleştiri de sayılmaz. Eleştirmek herkesin fıtratında var” diye konuştu.
Yorum Yazın