alexa verify

Hadi bilgi yarışmasının bugünkü ipucu

Hadi bilgi yarışmasının bugünkü ipucu
Giriş Tarihi: 26.09.2018 17:50 Güncelleme Tarihi: 26.09.2018 17:49 3164 Okunma 0

Her gün 12:30 ve 20:30'da Müge Boz veya Merve Toy'un sunumuyla kendi uygulaması üzerinden yapılan Hadi canlı bilgi yarışmasının bugünkü ipucu sizlerle.

Soru -  Sünger Bob’un arkadaşı hangi müzik aletini çalıyor biliyor musunuz?Cevap: Klarnet

Klarnet (klarinet ya da gırnata), sert ve dayanıklı ağaçlardan genellikle de abanoz ağacından yapılan üflemeli bir çalgı türüdür. Bir çeşit sert kauçuk olan ebonitten, ayrıca metalden yapılanları da vardır.


Hadi nedir?

Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma, günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların 12 soruyu bilmeleri durumunda gerçek para kazandığı yarışmada, eğlence ve heyecan bir arada.
Nasıl Katılırım?

Yarışmaya katılmak için ücretsiz Hadi uygulamasını, İphone'lar için App Store'dan, Android için ise Google Play Store'dan indirmek yeterli. Daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutarak, canlı yayında soruları yanıtlayarak ödül kazanabiliyorsunuz. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor.

Arkadaşınızı yarışmaya davet ederseniz ekstra joker hakkı kazanabiliyorsunuz. Joker hakları eğer var ise otomatik olarak devreye giriyor. Soruyu yanlış yapsanız da diğer soruya geçebiliyorsunuz.

Yarışmada kazandığınız paraları iban numaranızı girerek hesabınıza aktarabiliyorsunuz ama unutmayın hesabınızda ki para  20 lira üzeri olmadan parayı hesabınıza atmanız mümkün değil.

Hadi yarışmasının ödülleri nereden geliyor?

Dağıtılan ödüller şirketlerinin yatırımcıları ve bazen de sponsorlar ve reklam verenler tarafından karşılanıyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Ezgi Özel Karaçay 11.09.2018 11:47
Teşekkür ederiz güzel bilgi için :)
Atlas Global haber detay altı 620x90