alexa verify

Sony yeni PlayStation 4 Pro'sunu duyurdu

Sony yeni PlayStation 4 Prosunu duyurdu
Giriş Tarihi: 10.08.2018 17:35 255 Okunma 0

Sony, özel olarak tasarlanmış 2 TB'lık PlayStation 4 Pro 500 Milyon konsolunu duyurdu.

Haber: Yavuz Solmaz - Dünya çapında 525.3 milyon PlayStation cihazı satılmasını kutlamak için sadece 50 bin adet üretilen PlaySation 4 Pro,  ilk defa yarı saydam lacivert rengiyle geliyor.

3 Aralık 1994 tarihinde Japonya’da çıkan ilk PlayStation’dan (SCPH-1000) konsolundan beri PlayStation platformu her zaman yeni teknolojilere evrilerek pazardaki yerini korumayı başarmasıyla biliniyor.

PlayStation 2, PSP, PlayStation 3, PlayStation Vita ve PlayStation 4 ile eğlence dünyasına her zaman yenilik ve çeşitlilik katan Sony, PlayStation 4 satışlarında 22 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla 81,2 milyon ürün satmışi durumdaydı.

Sony Ceo'su, ' PlayStation’ın zengin tarihine katkıda bulunan ve desteklerini sürdüren tüm hayranlarımıza ve iş ortaklarımıza en derin saygılarımı sunuyorum. Eğer tutkulu takipçilerimiz olmasaydı 500 milyon gibi inanılmaz bir satış başarısını yakalayamazdık.” diyen SIE Başkan ve CEO’su John Kodera, sözlerine ' PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm konsolu, sadık hayranlarımıza minnetimizi yansıtacak şekilde tasarladık.' dedi.

Tasarım harikası

Özel olarak üretilen bu konsol yarı saydam lacivert renge sahip. Yarı saydam yapısı sayesinde, çalıştırıldığı zaman mavi ışık konsolun ön tarafını muhteşem bir şekilde aydınlatıyor, böylece PlayStation 4 Pro’nun muhteşem mimarisi dışarıdan rahatlıkla görülebiliyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90