alexa verify

1. Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı

1. Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı
Giriş Tarihi: 12.03.2018 16:07 0

Dicle Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Türkiye’nin en iyi güzellik uzmanlarının katıldığı 1. Diyarbakır Güzellik Sempozyumu gerçekleşti.

Haber: - Dicle Üniversitemiz Kültür ve Kongre Merkezinde geniş bir katılımla yapılan sempozyuma, Diyarbakır Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Cemil Değirmenci, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kılıç, akademisyenler, kuaförler, öğrenciler ve çok sayıda kursiyer katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda Sempozyum koordinatörü Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Saç ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Başkanı Hilal Koluman açılış konuşması yaptı. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu müdürü Ahmet KILIÇ ise yaptığı konuşmada Türkiye’nin en başarılı ve deneyimli güzellik uzmanlarını ve güzellik bakım cihazlarını üreten firmaların sahiplerini üniversitemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sempozyumun da “Güzellik Sektöründe Girişimcilik” konusu ile Dr. Pelin Balı, “Medikal Güzellik Konsepti ve Uygulama Teknikleri” konusu ile Biyolog Ayla Canova, “Yağlı ve problemli Cilt Bakımlarında Yeni Teknik Bakım Yöntemleri Acneson Tekniği” konusunda Özer Uygungelen, “Yeni Nesil Cilt Bakım Teknikleri” konusunda Seda Uygungelen, “Epilasyon Cihazları Hakkında Teknik Bilgiler” konusunda İ. Korhan Yazıcıoğlu ve Serhan Yazıcıoğlu birer sunum yaptılar.

Katılımcılar eğitim aralarında kendileri için hazırlanan güzellik ve bakım stantlarında tüm yenilikleri uygulamalı olarak uzmanlar eşliğinde birebir görerek deneyimlendiler.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90