• Yaşam

Vali Güzeloğlu vatandaşlarla bir araya geldi

Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu, Bağlar Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırında vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Vali Güzeloğlu vatandaşlarla bir araya geldi
İnternet Haber Servisi - İftar programında Vali Güzeloğlu ve eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu’nun yanı sıra; Bağlar Kaymakamı Barış Demirtaş, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Gezer  ve vatandaşlarımız yer aldı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun  açılış konuşması ile başlayan program Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun konuşmaları ile devam etti.

Konuşmasında, ‘’ Bugün çok özel ve güzel bir gün. Mübarek Ramazan ayının manevi ikliminde, bir iftar, bir ramazan akşamındayız. Aynı zamanda bugün Anneler Günü dolayısıyla burada bulunan bulunmayan başta şehit anneleri olmak üzere bütün annelerimizin Anneler Gününü kutluyor ellerinden öpüyorum.‘’ dedi.

Bugün Bağlar'da çok güzel bir coşkuyu paylaştığını belirten Vali Güzeloğlu, Yaklaşık 3000 kişilik çocuğundan yaşlısına, kadınından erkeğine, inanmanın, ibadetin huzurunda bir sofrada bu mutluluk içerisinde bir araya gelmenin çok keyifli bir ortamı olduğunu ifade etti.

Bu ortamı hazırlayan ve bu hizmeti Bağlar’ın insanına sunan Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür eden Vali Güzeloğlu,  ‘Bağlar, bizim için çok güzel ve özel bir ilçe. Bağların her bir köşesine her bir kişisine hizmeti götürmek noktasında Başkanımızın çok içten bir gayreti ve samimiyeti var. İnşallah yeni dönemde Bağlar, gelişen ve güçlenen Diyarbakır'ın bu anlamda gelişmeyi en çok hisseden, bu hizmeti hak eden bir ilçesi olarak hissedilen bir ilçesi olacak’ diye konuşmasına devam etti.

Bağlar’ın, bugüne kadar hak ettiği hizmeti alamadığına değinen Vali Güzeloğlu, bu hizmetlerin her bir kişiye Diyarbakır’ın her bir köşesine götürüleceğine ve her meselesinde Bağlar’ın yanında olacağını ifade etti. 

 Bağların güzel insanlarının hizmete susamış olduğuna değinen Vali Güzeloğlu, konuşmasının sonunda, ‘’Bu dönemde inşallah hizmet seferberliği ile Bağlar’ın değişmesini, gelişmesini, her açıdan özlediği hem yerel hizmetlerde, hem de sosyal hizmetlerde Başkanımızın da  en ileriye ulaşacağında gayretimizi beyan ediyoruz.  Diyarbakır’ın her köşesinde, her kişisine inşallah hizmetler devam edecek. Rabbim böylesi güzel zamanlarda böylesi birlik ve beraberlik içinde bir araya gelmeyi, nice böyle buluşmaları nasip eylesin. Belediye Başkanımızın başlattığı bu hizmetleri ve diğer hizmetlerin Bağlar’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.’’ şeklinde konuştu.

Akşam ezanın okunmasının ardından yenilen iftar yemeği ile program sona erdi.
Yorum Yazın