• Yemek Tarifleri

Sufle yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Evde, ofiste, yurtta yapabileceğiniz 5 dakika içinde hazırlayıp 7 ila 10 dakika içinde pişen sufle tarfimiz tatlı krizlerinizin kurtarıcısı olacak.
Sufle yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı
Semiha Kozlucalı - Stres, yoğunluk, olumsuz hava şartları derken canınızın skıldığı ve tatlı ihtiyacı duyuduğunuz zamanlarda pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz ve sadece 7dk gibi kısa bir sürede pişebilen tencerede sufle tarifimiz yüzünüzde gülümseme sebebi olacak.

Sufle 5dk içinde hazırlanıp 7 ila 10 dk içinde pişermi dediğinizi duyar gibiyim. Pişer hemde pamuk gibi pişer. Kesinlikle denemelisiniz, asla pişman olmayacaksınız.

Sufle yapmak için, ne geniş bir zamana nede fırına ihtiyacınız olacak hatta sufle kaplarına bile ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan tencere, sıcağa dayanıklı kaplar, fincan, kase kolayda ne varsa. Piştikten sonraki görüntü zaten sizi ve sevdiklerinizi büyülemeye yetecek ve lezzet yolculuğuna çıkarıp hayata kısa bir mola vermenizi sağlayacak.

Bunların hepsini sadece bir sufle mi yapacak demeyin, kesinlikle deneyin, ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız emin olun. Deneyenlerden yorumlarını bekliyorum ve fazla uzatmadan tarife geçiyorum.

Sufle tarifi için tıklayınız...

Afiyet, şifa olsun...
 
Yorum Yazın