alexa verify

Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri Festivali 2-4 Ağustos’ta

Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri Festivali 2-4 Ağustos’ta
Giriş Tarihi: 21.07.2019 14:35 0

Abana Belediyesinin bu yıl 35’incisini kutlamaya hazırlandığı Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri Festivali 2-4 Ağustos’ta ünlü sanatçıların katılımıyla kutlanacak.

Haber: -
2 Ağustos Cuma günü saat 18.00’da açılış töreniyle başlayacak olan festival kapsamında kültür ve sanat etkinlikleri, sportif yarışmalar, renkli görüntülere sahne olan deniz etkinlikleri, yöresel yemek yapma yarışmaları ile çocuklara yönelik eğlenceler yapılacak.
 
Program kapsamında 2 Ağustos Cuma günü Eser Kabaali ve Betül Demir,  3 Ağustos Cumartesi günü Buray, 4 Ağustos Pazar günü ise Grup Abana ile yerel sanatçı konserleri festival meydanında gerçekleştirilecek.
 
Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, yaptığı açıklamada, 3 gün sürecek festival için hazırlıkların sürdürüldüğünü belirtti.
 
“Tüm hemşehrilerimizi 2-4 Ağustos’ta festival heyecanımıza ortak olmaya davet ediyorum.” diyen Başkan Akgül, “Dopdolu bir programla gerçekleştireceğimiz 35. Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri Festivalimizi tüm hemşehrilerimizin ve misafirlerimizin onurlandırmasını diliyor, saygılar sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90