alexa verify

Bağlar Kaymakamı vatandaşların sorunlarını dinledi

Bağlar Kaymakamı vatandaşların sorunlarını dinledi
Giriş Tarihi: 02.11.2018 14:02 Güncelleme Tarihi: 02.11.2018 14:10 0

Bağlar Kaymakamı Sayın Barış Demirtaş Karacadağ mahallesini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

OGÜNHaber Özel / Diyarbakır / Mehmet Yasin ASLAN - Kaymakam Sayın Barış Demirtaş ,beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Cabir Bülent ŞERİFLER, İlçe Yazı İşleri Müdürü Nevide ÇAKIR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret ELALTUNTAŞ, İlçe Müftüsü Hasan YARDAK, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı Fırat BATMAZ, İlçe Nüfus Müdürü Nimet EREN, İlçe Malmüdürü Mehmet Şah SAVAŞ, İlçe Sağlık Müdürü Serkan SAĞLAM ve İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Fikret TUNÇ İlçemize bağlı kırsal mahllelerimizden Karacadağ Mahallesine ziyarette bulundular.

Kaymakam Barış DEMİRTAŞ’ı Karacadağ Mahalle Muhtarı Salih KARACADAĞ, eski Karacadağ Belde Belediye Başkanı Ahmet KARACADAĞ, Karacadağ Mahallesakinleri ve Civar Mahalle muhtarlarından Kırkkoyun Mahalle Muhtarı Reşit YILdız, Yalankoz Mahalle Muhtarı Tacdin YILDIZ karşıladılar.

Ziyaret sırasında mahalle sakinlerinin sıkıntı ve taleplerini dinleyen Kaymakam: 'Taleplerin çözümü noktasında ilgili daire amirlerine gerekli talimatları vererek konuların takipçisi olacağım' dedi. Sonrasında mahallenin sorunlarını yerinde görmek için sahada dolaşarak bir dizi incelemelerde bulundu.

Vatandaşların ve muhtarların sorunlarının çözümüne yönelik gerekli açıklamaları yaptıktan sonra tekrar bir araya gelme temennisinde bulundu.

Mahalle Muhtarı Salih KARACADAĞ ve mahalle sakinleri bu ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek Bağlar Kaymakamı Sayın Barış DEMİRTAŞ’a teşekkürlerini sundular.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90