alexa verify

Görentaş köyünde “gönül sofrası” kuruldu

Görentaş köyünde “gönül sofrası” kuruldu
Giriş Tarihi: 14.05.2019 18:50 Güncelleme Tarihi: 17.05.2019 00:59 0

Bozkurt ilçesine bağlı Görentaş Köyü Derneği, ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar programını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Haber: -
Köy meydanında oluşturulan iftar alanındaki programa dernek yönetiminin yanı sıra Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, Bozkurt İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Fikret Dinç, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Abana Belediyesi Meclis Üyesi ve Görentaş köyü derneği başkan yardımcısı Feridun Yıldız, yaptığı açıklamada, rahmet ve bereket ayı ramazanda hep bir arada iftar yapmanın huzuruna kavuştuklarını söyledi.  
 
İftar programlarının geleneksel hale geldiğini anlatan Yıldız, “Dernek yönetimi olarak köyümüzde ramazan ayında başlattığımız iftar programlarını geleneksel bir hale getirdik. Ramazan’ın ilk 15 günü içerisinde belirlediğimiz zaman diliminde iftar davetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu sene de çok yoğun bir katılımla birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik, güzel bir akşamda bir araya geldik. Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Ramazan ayının ülkemiz ve İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” diye konuştu.
 
Yıldız, önümüzdeki günlerde İstanbul’da da iftar programı düzenleyerek bir araya geleceklerini kaydetti.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90