alexa verify

KASDER yönetimi Araç Belediye Başkanı Sarıkaya’yı ziyaret etti

KASDER yönetimi Araç Belediye Başkanı Sarıkaya’yı ziyaret etti
Giriş Tarihi: 18.04.2019 00:19 Güncelleme Tarihi: 18.04.2019 01:05 0

KASDER Genel Başkanı Remzi Şen, yönetim kurulu üyeleri Araç ilçe Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya'yı makamında ziyaret etti.

Haber: - KASDER Genel Başkanı Remzi Şen, yönetim kurulu üyeleri Nevin Çalışkan, İsmet Çetinkaya, Şeref Sarıkaya, Ulaş Çoban, Kubilay Salih Vatandaş, Ercan Ersoy, Orhan Ortakçı ve Hüseyin Sel, 16 Nisan Salı günü Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya’yı makamında ziyaret edip, tebriklerini sunarak görevinde başarılar dilediler.

KASDER olarak İlçe Belediyelerine önem verdiklerini dile getiren KASDER Genel Başkanı Remzi Şen, Kastamonu ve İlçelerinin gelişimi adına çalışmalarını sürdürdüklerini ve bu konuda özellikle Belediye Başkanları ile yakın temasta olduklarını dile getirerek, Belediye Başkanı seçilen Sarıkaya’yı tebrik ederek görevinde başarılar dileyip, KASDER yönetim kurulu adına Belediye Başkanına plaket ve hediye takdiminde bulundular.
 
 Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya, Ziyaretlerinin kendisine onur verdiğini ve bundan böyle ilerleyen süreçte birlikte ve dayanışma içerisinde ilişkilerin kuvvetlenerek devam edeceğini, kendisinin de KASDER'e sık sık ziyaretlerinin olacağını ifade etti.
 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90