alexa verify

Kastamonu Yurtkur yarı finalist oldu

Kastamonu Yurtkur yarı finalist oldu
Giriş Tarihi: 18.04.2019 12:24 Güncelleme Tarihi: 18.04.2019 15:27 0

34. iller arası Yurtkur futbol turnuvası 1. grup elemelerinin yarı finalistleri belli oldu.

Haber: - Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün organize ettiği 8. Gruptan oluşan 34. İller Arası YURTKUR Futbol Turnuvasının ilimizde gerçekleştirilen 1. Grup elemelerine, Ankara, Bartın, Bilecik, Bolu, Çankırı, Çorum, Kastamonu, Karabük, Kırıkkale’den takımlar katıldı. A grubu, B gurubu ve C gurubundan oluşan kardeşlik ve dostluk içinde bütün heyecanıyla devam eden turnuvanın yarı finalistleri belli oldu.

A grubu lideri KYK Kastamonu namağlup bir şekilde KYK Karabük ve KYK Çorumu 3-0 skorlarla yenerek grup lideri oldu ve bölgede yarı finale çıkmaya hak kazandı.

B gurubu lideri KYK Kırıkkale oldu. KYK Kırıkkale, KYK Ankara ile 2-2 berabere kalırken KYK Bilecik’i 2-1 yenmeyi başararak gurup lideri oldu ve bölgede yarı finale yükseldi.

C gurubu lider KYK Bartın oldu. KYK Bartın, KYK Bolu ve KYK  Çankırı takımlarını 3-0’lık skorlarla yenmeyi başararak gurup lideri oldu ve bölgede yarı finale yükseldi.

Turnuvanın en iyi ikincisi unvanını KYK Bolu, KYK Çankırı’yı 7-1 yenerek elde etti ve en iyi ikinci unvanıyla yarı finale yükseldi.

Yarı Final maçları KYK Kastamonu-KYK Kırıkkale ile KYK Bartın-KYK Bolu arasında Cumartesi günü saat 10:00 ve 12:00’da Hasan Doğan Tesislerinde gerçekleştirilecek.
 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90