alexa verify

Kastamonuspor bayrağı Türk bayrağı gibidir.

Kastamonuspor bayrağı Türk bayrağı gibidir.
Giriş Tarihi: 18.06.2019 14:11 0

Kastamonuspor bu şehrin değeridir. Kastamonuspor bayrağı Türk bayrağı gibidir, hiç bir zaman yere düşürülemez hiç bir zaman sahipsiz bırakılmaz.

Haber: - Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yüksel Aydın, hafta sonu düzenlenen Kastamonuspor Kongresine katılamadığı için bir açıklama yaptı.
Partisinin İstanbul'da ki seçim çalışmalarından dolayı katılamadığını söyleyen Aydın; "Kastamonuspor bu şehrin değeridir" dedi.
 
MHP Kastamonu il başkanı Aydın;
"Sayın Valim,
Belediye Başkanım,
Bürokratlar,
Divan Üyelerim,
Kulüp Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri,
Taraftarlarımız ve basın mensubu arkadaşlar;

Partimizin İstanbul’daki toplantısı ve İstanbul seçim çalışmalarından dolayı kongreye katılamıyorum. Kastamonuspor bu şehrin değeridir. Kastamonuspor bayrağı Türk bayrağı gibidir, hiç bir zaman yere düşürülemez hiç bir zaman sahipsiz bırakılmaz. Birlik olduk geliyoruz diyerek yola çıkan; Taşköprü ve Tosyaspor, İstanbul Kastamonuspor ve şehir merkezindeki tüm spor kulüpleri ile pilot takım anlaşmaları yaparak, bu zor süreçte sorumluluk duyup, bayrağı eline alan değerli kulüp yöneticilerimizi tebrik ediyor, teşekkürlerimi iletiyorum. Kongre Kastamonuspor 1966 kulübümüze hayırlı olsun diyor, başkan ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum" dedi.
 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90