• Yerel

'Ortak Paydamız GMG Kastamonuspor'

Kırmızı-siyahlı yönetimden siyasi partilere ziyaret
'Ortak Paydamız GMG Kastamonuspor'
İrfan Salcı -

“Kastamonuspor paydasında buluşacağız”

Mecliste grubu bulunan siyasi partileri ziyaret eden GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı Enes Aygün, “Bizim için tüm siyasi partiler, tüm STK’lar ve tüm dernek ve vakıflar aynı. Aile olduğumuzu göstereceğiz. Her kesime eşit mesafede olduğumuzda GMG Kastamonuspor ortak paydasında buluşacağız” dedi.

GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı Enes Aygün ve As Başkan Metehan Hamzaoğlu mecliste grubu bulunan partileri ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İYİ Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni (MHP) ziyaret eden GMG Kastamonuspor yönetimi birliktelik mesajları verdi.

Kastamonuspor'un tek sahibinin Kastamonu halkı olduğunu belirten Aygün; "Biz bu ziyaretleri yaparken tek şeyi önceliğimiz olarak aldık, oda Kastamonuspor. Bizim için tüm siyasi partiler, tüm STK’lar ve tüm dernek ve vakıflar aynı. Aile olduğumuzu göstereceğiz. Her kesime eşit mesafede olduğumuzda GMG Kastamonuspor ortak paydasında buluşacağız. Tek gayemiz var oda başarı. Başarı mevcut yönetimin değil, tüm Kastamonu'nun başarısı olacak. Birlikte başarıp, birlikte gururlanacağız" dedi.

Yorum Yazın